Aknakuiv.liist+kumm Moerman 35cm

12,00

tk.

Saadavus: 1 laos

Tootekood: T1030327 Kategooria:

Kergekaaluline alumiiniumliist klaasikuivatuseks. Pehme kummiga Otstes on tugevdatud otsaklambrid, mis ei purune. Tänu diagonaalsetele otstele pääseb hästi klaasi nurkadesse ja nii ei jää vee jäägid akende nurkadesse ega ka servadesse, mis vähendab hiljem viimsitlustööd Kuni 25% ajasäästvam. Tänu otsaklambritele ei kahjustata akende servi ja nurki. Lihtne, kiire ja täpne töökvaliteet.

Tulen ise järgi

Tulen ise Vabaduse Poodi tellimusele järgi. Kauplus asub aadressil: Vabaduse 6 (sanitaartehnika) ja Vabaduse 8 (elektrikaubad) Kärdlas Hiiumaal. Avatud E-R 8.00-18.00 ja L 10.00-14.00..

Pakiautomaat

Kauba kohaletoimetamine Omniva pakiautomaati. Pakiautomaati mahuvad saadetised, mille mõõtmed koos pakendiga on maksimaalselt 39 x 38 x 64 cm ja kaalult kuni 30 kg. Kui toode ei mahu pakiautomaati, võetakse kliendiga ühendust, et leppida kokku, kuidas kaup kliendini toimetada. Kaup postitatakse peale makse teostamist.

Tarne pakiautomaati 3,00€

Kulleriga Hiiumaal ja mujal Eestis

Suuremõõtelise kauba puhul võetakse kliendiga ühendust ja lepitakse kokku, kuidas kaup kliendini toimetada. Hiiumaa piires kasutame kohaliku transporti, mujale Eestisse toob kauba kohale Omniva kuller. Kauba kannet tuppa või korteriukseni teenus ei sisalda.

Tarne maksumus kokkuleppel

Kauba eest tasumine toimub arve alusel. Arve väljastatakse 1 tööpäeva jooksul peale tellimuse esitamist. Arvet ei väljastata automaatselt. Enne arve väljastamist kontrollitakse kauba olemasolu, kuna tegemist kaupluses müügil oleva kaubaga.

Shopping Cart
Scroll to Top