Kastmisvoolik NTS Orange 3/4ˮ

2,90

jm.

Tootekood: T0710431 Kategooria:

Saadavus: 46 laos

Lisa soovinimekirja

Kirjeldus

Fitt NTS Orange on 6-kihilise struktuuriga voolik

kollane sisemine kiht,
vetikavastane must kiht,
kollane vahekiht,
NTS-helikoidaalse võrgusilmusega eelpingestatud kudum, mis tagab vooliku elastsuse ning välistab sõlmede ja pusade tekke- samuti külgsuunalised rullumised.
läbipaistev väliskate,
SKY TECH-kile, millel on spetsiaalne UV-kiirguse vastane koostis, ennetamaks vooliku vananemist ja andmaks voolikule satiinviimistluse.
Eriti mugav kasutada kärudel, poolidel, aias, autopesul ja muul aktiivsel kasutusel.

Voolik on saadaval 1/2”, 5/8”,3/4” ja 1” mõõtudes ning 25m ja 50m rullides või meetriga.

Rõhutaluvus varieerub vastavalt mõõtudele 21-27 bar.
Voolik on ftalaadivaba.
Voolik omab joogivee sertifikaati.
Vooliku väljanägemine on uuenduslik erilise disainiga.

Tasumine

Kauba eest tasumine toimub arve alusel. Arve väljastatakse 1 tööpäeva jooksul peale tellimuse esitamist. Arvet ei väljastata automaatselt. Enne arve väljastamist kontrollitakse kauba olemasolu, kuna tegemist kaupluses müügil oleva kaubaga.

Transport

Tulen ise järgi

Tulen ise Vabaduse Poodi tellimusele järgi. Kauplus asub aadressil: Vabaduse 6 (sanitaartehnika) ja Vabaduse 8 (elektrikaubad) Kärdlas Hiiumaal. Avatud E-R 8.00-18.00 ja L 10.00-14.00..

Pakiautomaat

Kauba kohaletoimetamine Omniva pakiautomaati. Pakiautomaati mahuvad saadetised, mille mõõtmed koos pakendiga on maksimaalselt 39 x 38 x 64 cm ja kaalult kuni 30 kg. Kui toode ei mahu pakiautomaati, võetakse kliendiga ühendust, et leppida kokku, kuidas kaup kliendini toimetada. Kaup postitatakse peale makse teostamist.

Tarne pakiautomaati 4,50€

Kulleriga Hiiumaal ja mujal Eestis

Suuremõõtelise kauba puhul võetakse kliendiga ühendust ja lepitakse kokku, kuidas kaup kliendini toimetada. Hiiumaa piires kasutame kohaliku transporti, mujale Eestisse toob kauba kohale Omniva kuller. Kauba kannet tuppa või korteriukseni teenus ei sisalda.

Tarne maksumus kokkuleppel

Küsi infot toote kohta

    Shopping Cart
    Scroll to Top