Helendav libisemisvastane teip2,13m*50mm

5,70

tk.

Tootekood: T5500145 Kategooria:

Saadavus: 5 laos

Lisa soovinimekirja

Kirjeldus

Pimedas helendav teip liikumisteede, treppide jne markeerimiseks. Teip kogub endasse valgusenergiat ja on seetõttu pimedas nähtav. Teip koosneb polümeermaterjalidest, pimedas helendavatest pigmentidest ja libisemisvastastest osakestest.
Materjalil on hea kulumiskindlus, veekindlus ja ilmastikukindlus ning seda saab kasutada erinevates keskkondades.
Pimedas helendav libisemisvastane teip on levinud libisemisvastane materjal, mida kasutatakse peamiselt libisemisvastaseks ja öise nähtavuse parandamiseks. Selle põhimõte on neelata valgust ja seejärel helenduda pimedas keskkonnas, et parandada nähtavust öösel.
Libisemisvastane, karedusega 60. Toimisaeg pimedas kuni 4h.

Tasumine

Kauba eest tasumine toimub arve alusel. Arve väljastatakse 1 tööpäeva jooksul peale tellimuse esitamist. Arvet ei väljastata automaatselt. Enne arve väljastamist kontrollitakse kauba olemasolu, kuna tegemist kaupluses müügil oleva kaubaga.

Transport

Tulen ise järgi

Tulen ise Vabaduse Poodi tellimusele järgi. Kauplus asub aadressil: Vabaduse 6 (sanitaartehnika) ja Vabaduse 8 (elektrikaubad) Kärdlas Hiiumaal. Avatud E-R 8.00-18.00 ja L 10.00-14.00..

Pakiautomaat

Kauba kohaletoimetamine Omniva pakiautomaati. Pakiautomaati mahuvad saadetised, mille mõõtmed koos pakendiga on maksimaalselt 39 x 38 x 64 cm ja kaalult kuni 30 kg. Kui toode ei mahu pakiautomaati, võetakse kliendiga ühendust, et leppida kokku, kuidas kaup kliendini toimetada. Kaup postitatakse peale makse teostamist.

Tarne pakiautomaati 4,50€

Kulleriga Hiiumaal ja mujal Eestis

Suuremõõtelise kauba puhul võetakse kliendiga ühendust ja lepitakse kokku, kuidas kaup kliendini toimetada. Hiiumaa piires kasutame kohaliku transporti, mujale Eestisse toob kauba kohale Omniva kuller. Kauba kannet tuppa või korteriukseni teenus ei sisalda.

Tarne maksumus kokkuleppel

Küsi infot toote kohta

    Shopping Cart
    Scroll to Top