Termostaat kilpi Terneo b +5…+40°C

54,00

tk

Tootekood: E2050004 Kategooria:

Saadavus: 5 laos

Lisa soovinimekirja

Kirjeldus

Kilbitermostaat on reguleeritav kolme nupu abil. Digitaalne ekraan kuvab hetketemperatuuri ning lihtsustab navigeerimist termostaadi menüüs.
Komplekt sisaldab kogu vajalikku varustust: termostaat ja temperatuuriandur koos 4 m pikkuse ühendusjuhtmega. Termostaadil on kinnitus 35 mm laiusele DIN-liistule elektrikilbis.
Kilbitermostaat Terneo b on pingeerinevuste suhtes vastupidav. Tal on sisseehitatud ülekuumenemise kaitse: kui korpuse temperatuur jõuab +80 °C-ni, lülitub seade välja ja ekraanil kuvatakse üks kord sekundis näit “oht”. Töö jätkamiseks peab temperatuur langema +60°C-ni. Kui kaitse rakendub rohkem kui 5 korda, lülitub termostaat välja, kuni temperatuur langeb +60°C-ni ja vajutatakse ühte nuppudest.
Terneo b kilbitermostaati saate kasutada enamiku turul olevate tootjate küttekaablitega või teiste kütteseadmetega mis töötavad 230V toitepingel. Seade ühildub ka digitaalsete (D18) temperatuurianduritega.
Lisafunktsioonid:
Nuppude lukustus
Taimer kütte sisselülitamiseks kuni 4 päevaks (99 tunniks).
Väljundrelee tööaja loendur.
Termokaitse.
Temperatuuri korrigeerimine ekraanil.
Väljundrelee 32A / 230V

Tasumine

Kauba eest tasumine toimub arve alusel. Arve väljastatakse 1 tööpäeva jooksul peale tellimuse esitamist. Arvet ei väljastata automaatselt. Enne arve väljastamist kontrollitakse kauba olemasolu, kuna tegemist kaupluses müügil oleva kaubaga.

Transport

Tulen ise järgi

Tulen ise Vabaduse Poodi tellimusele järgi. Kauplus asub aadressil: Vabaduse 6 (sanitaartehnika) ja Vabaduse 8 (elektrikaubad) Kärdlas Hiiumaal. Avatud E-R 8.00-18.00 ja L 10.00-14.00..

Pakiautomaat

Kauba kohaletoimetamine Omniva pakiautomaati. Pakiautomaati mahuvad saadetised, mille mõõtmed koos pakendiga on maksimaalselt 39 x 38 x 64 cm ja kaalult kuni 30 kg. Kui toode ei mahu pakiautomaati, võetakse kliendiga ühendust, et leppida kokku, kuidas kaup kliendini toimetada. Kaup postitatakse peale makse teostamist.

Tarne pakiautomaati 4,50€

Kulleriga Hiiumaal ja mujal Eestis

Suuremõõtelise kauba puhul võetakse kliendiga ühendust ja lepitakse kokku, kuidas kaup kliendini toimetada. Hiiumaa piires kasutame kohaliku transporti, mujale Eestisse toob kauba kohale Omniva kuller. Kauba kannet tuppa või korteriukseni teenus ei sisalda.

Tarne maksumus kokkuleppel

Küsi infot toote kohta

    Shopping Cart
    Scroll to Top