Müügitingimused

Numitor OÜ üldtingimused

www.vabadusepood.ee e-poe omanik on Numitor OÜ (registrikood 10381279), asukohaga Vabaduse 6, 92411 Kärdla, Eesti. Lisaks käesolevatele müügitingimustele reguleerivad e-poest  ostmisel tekkivaid õigussuhteid Eesti Vabariigis kehtivad õigusaktid.

Lepingu sõlmimine

Numitor OÜ ja kliendi vahel jõustub müügileping alates esitatud arvel näidatud summa laekumisest Numitor OÜ arvelduskontole. Tooteid enne müügilepingu jõustumist ei saadeta.

Hind

www.vabadusepood.ee müüdavate toodete hinnad on märgitud kodulehel kõikide toodete juures. Toodete hinnad on esitatud eurodes ja sisaldavad käibemaksu. 

Toodete hinnale lisandub tellimuse vormistamise käigus Sinu poolt valitud tarneviisile vastav kauba kohaletoimetamise tasu. 

Tellimuse vormistamine

  • Vali meelepärane toode ja lisa see ostukorvi.
  • Ostukorvis on võimalik tooteid juurde lisada, kustutada ja muuta.
  • Ostukorvi summade alt saab valida meelepärase tarneviisi. 
  • Tellimuse vormistamiseks vajuta nuppu „Tellima“.
  • Sinu tellimuse kinnitus tuleb Sulle e-mailile.
  • Saadame Sulle arve, mille alusel saad kauba eest tasuda. Arve väljastame 1 tööpäeva jooksul peale tellimuse vormistamist/saamist.
  • Tee ülekanne ühele arvel näidatud pangakontodest või kasuta selleks makselinki.
  • Tellimuse tühistamise soovi korral võta palun meiega ühendust info@vabadusepood.ee.

Tarneaeg ja kohaletoimetamine

Kaupa tarnime Eesti siseselt pakiautomaadis või Omniva kulleriga. Hiiumaa sisesed tellimused saadame vastavalt kokkuleppele. Kauba tellimiseks väljaspoole Eestit palun võta meiega ühendust info@vabadusepood.ee

Tellitud kauba postitame 1-3 tööpäeva jooksul peale makse laekumist. Toetame keskkonnasõbralikkust, kasutades pakendamisel taaskasutatavaid materjale ja pakendeid.

Toodete kohaletoimetamiseks kasutame üldjuhul Omniva pakiautomaadite teenuseid. Kui soovid tellida läbi DPD ja Itella SmartPOST pakiautomaatide, võta palun meiega ühendust. Tarne pakiautomaati 4,50€. Tarne kulleriga alates 12,50€. Hinnad sisaldavad käibemaksu.

Paki saabudes pakiautomaati tuleb Teie mobiiltelefonile SMS-teade, milles on märgitud Teie poolt valitud pakiautomaadi asukoht ning uksekood paki kättesaamiseks.

Toodete saadavus

Teeme omaltpoolt kõik võimaliku, et e-poes märgitud laoseisud vastaksid tegelikkusele, kuid võib tekkida olukord, kus tootelehel märgitud laoseis ei ole õige. Kui oled tellinud toote, mis on tegelikult otsa saanud, siis võtame Sinuga esimesel võimalusel ühendust ning lepime kokku kõige sobivama lahenduse. Kui toode on hetkel laost otsas, võite esitada päringu hinna ja tarneaja kohta.

Tagastamine

Numitor OÜ on nõus tagasi võtma vaid tooteid, mis on algses pakendis ja kahjustamata. See tähendab et tooteid, mis on kasutatud või kahjustatud, Numitor OÜ tagasi ei võta.

Tarbija peab kauba tagastamiseks esitama 14 päeva jooksul avalduse e-mailile info@vabadusepood.ee. Palume meile kirjutada kauba tellimuse number ja tagastatava kauba nimetus koos kaubakoodiga. Saadame vastu info, kuhu ja kuidas pakk saata. Kauplejal on õigus keelduda tagasimaksete tegemisest seni, kuni on lepingu esemeks oleva toote tagasi saanud ja veendunud et toode on tarnija poolt kahjustamata, ja originaalpakendis. Raha tagastatakse 7 päeva jooksul pärast tagastatud kauba kättesaamist ja tagastus toimub samale arvelduskontole, millelt Klient toote eest tasus.

Kauba tagastamise postikulud  kauba mittesobivuse korral  ja soodushinnaga toodete tagastamisel on kliendi vastutusel ja jäävad kliendi kanda, defektiga toodete puhul ja toote vahetamisel  tasub tagastatud kauba postikulud Numitor OÜ.

Vaidluste lahendamine

Kui ostjal on Numitor OÜ osas pretensioone, siis palume need saata e-kirjaga aadressile info@vabadusepood.ee või helistada telefonil +3725036677

Numitor OÜ-l on vastavalt Tarbijakaitse seadusele kohustus vastata kirjalikult 15 päeva jooksul.

Vastutus ja vääramatu jõud

Numitor OÜ vastutab Sinu ees ning Sina vastutad Numitor OÜ ees teisele poolele käesoleva lepingu tingimuste rikkumisega tekitatud kahju eest Eesti Vabariigis kehtivates õigusaktides sätestatud juhtudel ja ulatuses.

Numitor OÜ ei vastuta Sulle tekitatud kahjude eest või toote kohaletoimetamise viibimise eest juhul, kui kahju või toote kohaletoomise viibimine on tingitud asjaolust, mida Numitor OÜ ei saanud mõjutada ning mille saabumist Numitor OÜ ei näinud ette ega võinud ette näha (vääramatu jõud).
Numitor OÜ ei vastuta toote kadumise või kahjustumise eest, mis on toimunud pärast toote üleandmist vedajale.
Numitor OÜ vastutab Sinu ees toote müügihinna ulatuses. 

Shopping Cart
Scroll to Top