Boiler Atlantic OPro 80L(75l) 1,5kW

161,00

tk.

Tootekood: T3450029 Kategooria:

Saadavus: 4 laos

Lisa soovinimekirja

Kirjeldus

Maht 80L, võimsus 1500W, pinge 230V, soojenemise aeg temp. tõusul 15˚C kuni 65˚C 3h 02min., energiakulu hoiderežiimil 1,23kWh/24h (temp. 65˚C ümbritseva temp. 20˚C korral)

– garantii 5 aastat siseanumale ja 2 aastat elektriosale
– vertikaalsed ja horisontaalsed seinaboilerid
– sukelküttekeha
– kapillaartermostaat
– termoreguleering kaanel
– termomeeter
– korrosioonikaitseks magneesiumanood
– täiendavaks korrosioonikaitseks
oomiline takisti termose ja sukelküttekeha vahel
– termose sisepind emailleeritud
– termos isoleeritud kõrgtihendatud polüuretaanvahuga
– kaitseklapp külmaveesisendile, isoleermuhv soojaveeväljundile
– voolukaabel 1,5m koos pistikuga
Boiler vajab hooldust iga 2 aasta järel: anoodi kontrollja/või vahetus (garantiitingimus); küttekeha kontroll ja vajadusel katlakivist puhastamine. Tänu küttekeha ja siseanuma vahele lülitatud 580-oomilisele takistile kaitseb anood ühtlaselt nii küttekeha kui termost ja kestab oluliselt kauem.

Tasumine

Kauba eest tasumine toimub arve alusel. Arve väljastatakse 1 tööpäeva jooksul peale tellimuse esitamist. Arvet ei väljastata automaatselt. Enne arve väljastamist kontrollitakse kauba olemasolu, kuna tegemist kaupluses müügil oleva kaubaga.

Transport

Tulen ise järgi

Tulen ise Vabaduse Poodi tellimusele järgi. Kauplus asub aadressil: Vabaduse 6 (sanitaartehnika) ja Vabaduse 8 (elektrikaubad) Kärdlas Hiiumaal. Avatud E-R 8.00-18.00 ja L 10.00-14.00..

Pakiautomaat

Kauba kohaletoimetamine Omniva pakiautomaati. Pakiautomaati mahuvad saadetised, mille mõõtmed koos pakendiga on maksimaalselt 39 x 38 x 64 cm ja kaalult kuni 30 kg. Kui toode ei mahu pakiautomaati, võetakse kliendiga ühendust, et leppida kokku, kuidas kaup kliendini toimetada. Kaup postitatakse peale makse teostamist.

Tarne pakiautomaati 4,50€

Kulleriga Hiiumaal ja mujal Eestis

Suuremõõtelise kauba puhul võetakse kliendiga ühendust ja lepitakse kokku, kuidas kaup kliendini toimetada. Hiiumaa piires kasutame kohaliku transporti, mujale Eestisse toob kauba kohale Omniva kuller. Kauba kannet tuppa või korteriukseni teenus ei sisalda.

Tarne maksumus kokkuleppel

Küsi infot toote kohta

    Shopping Cart
    Scroll to Top