Immutustunnel 300l Graf

89,00

tk.

Tootekood: T9990271 Kategooria:

Saadavus: 5 laos

Lisa soovinimekirja

Kirjeldus

Suurepärane lahendus reoveepuhastitest väljuva vee ja sademevee immutuseks pinnasesse.
Imbtunneleid kasutatakse sadevee, septikust ja biopuhastist väljuva heitvee ning ka hallvee immutamiseks pinnasesse. Imbtunneleid saab paigaldada ühes või mitmes reas. Imbtunneleid on kerge paigaldada, kokku liita ja seeläbi saate valida just teile sobiliku suuruse ja pikkusega lahenduse. Otsaplaadid ei sisaldu tunneli mooduli hinnas- need tuleb eraldi juurde tellida.
Asukoha valik:
Kaugus keldrist > 6 meetrit
Kõrgus pinnasevee tasemest min. 120 cm.
Kaugus olemasolevatest või plaanitud puudest peab olema vähemalt sama suur kui on puuvõre ümbermõõt.
Võimalusel allavoolu puurkaevu suhtes
Miks see hea on?
Vastupidav
Kerge ja lihtne paigaldus
Vähem kaevamist
Kauakestev
Üks moodul (11 kg) asendab ligikaudu 800 kg kruusa või mahutavuselt 36 meetrit drenaažitoru. Imbtunnelit kasutades säästate kaevamistöödele ning kruusale kulutatavat raha. Imbtunnel on soodne ja efektiivne vahend puhastatud reovee pinnasesse immutamiseks.

Tasumine

Kauba eest tasumine toimub arve alusel. Arve väljastatakse 1 tööpäeva jooksul peale tellimuse esitamist. Arvet ei väljastata automaatselt. Enne arve väljastamist kontrollitakse kauba olemasolu, kuna tegemist kaupluses müügil oleva kaubaga.

Transport

Tulen ise järgi

Tulen ise Vabaduse Poodi tellimusele järgi. Kauplus asub aadressil: Vabaduse 6 (sanitaartehnika) ja Vabaduse 8 (elektrikaubad) Kärdlas Hiiumaal. Avatud E-R 8.00-18.00 ja L 10.00-14.00..

Pakiautomaat

Kauba kohaletoimetamine Omniva pakiautomaati. Pakiautomaati mahuvad saadetised, mille mõõtmed koos pakendiga on maksimaalselt 39 x 38 x 64 cm ja kaalult kuni 30 kg. Kui toode ei mahu pakiautomaati, võetakse kliendiga ühendust, et leppida kokku, kuidas kaup kliendini toimetada. Kaup postitatakse peale makse teostamist.

Tarne pakiautomaati 4,50€

Kulleriga Hiiumaal ja mujal Eestis

Suuremõõtelise kauba puhul võetakse kliendiga ühendust ja lepitakse kokku, kuidas kaup kliendini toimetada. Hiiumaa piires kasutame kohaliku transporti, mujale Eestisse toob kauba kohale Omniva kuller. Kauba kannet tuppa või korteriukseni teenus ei sisalda.

Tarne maksumus kokkuleppel

Küsi infot toote kohta

    Shopping Cart
    Scroll to Top