Parandusteip Extra Power Extreme Repair Tesa

9,15

tk.

Tootekood: T1160057 Kategooria:

Saadavus: 7 laos

Lisa soovinimekirja

Kirjeldus

tesa Extreme repair on isevulkaniseeruv parandusteip kasutamiseks mittejuhtiva elektriteibi või toruteibina voolikute ja torude ajutiseks parandamiseks.

tesa Self-bonding Repairing Tape on väga tugev mitmeotstarbeline isevulkaniseeruv teip kasutamiseks sise- ja välistingimustes. See sobib täiuslikult& nbsp; torude ja voolikute parandamiseks – näiteks katki läinud pesu- või nõudepesumasina vooliku sulgemiseks või santehnika lekete tõkestamiseks. See on ideaalne ka elektriteibina kahjustatud toitejuhtmete ajutiseks isoleerimiseks.

See mitmekülgne elektri- või toruteip pole üksnes ilmastiku- ja UV-kindel, see talub ka temperatuure vahemikus –20 kuni +80 °C.

Talub 12-bar̕ist rõhku
UV-kindel
Temperatuuritaluvus vahemikus –60 kuni +260 °C
Pingetaluvus 8000 V

Tasumine

Kauba eest tasumine toimub arve alusel. Arve väljastatakse 1 tööpäeva jooksul peale tellimuse esitamist. Arvet ei väljastata automaatselt. Enne arve väljastamist kontrollitakse kauba olemasolu, kuna tegemist kaupluses müügil oleva kaubaga.

Transport

Tulen ise järgi

Tulen ise Vabaduse Poodi tellimusele järgi. Kauplus asub aadressil: Vabaduse 6 (sanitaartehnika) ja Vabaduse 8 (elektrikaubad) Kärdlas Hiiumaal. Avatud E-R 8.00-18.00 ja L 10.00-14.00..

Pakiautomaat

Kauba kohaletoimetamine Omniva pakiautomaati. Pakiautomaati mahuvad saadetised, mille mõõtmed koos pakendiga on maksimaalselt 39 x 38 x 64 cm ja kaalult kuni 30 kg. Kui toode ei mahu pakiautomaati, võetakse kliendiga ühendust, et leppida kokku, kuidas kaup kliendini toimetada. Kaup postitatakse peale makse teostamist.

Tarne pakiautomaati 4,50€

Kulleriga Hiiumaal ja mujal Eestis

Suuremõõtelise kauba puhul võetakse kliendiga ühendust ja lepitakse kokku, kuidas kaup kliendini toimetada. Hiiumaa piires kasutame kohaliku transporti, mujale Eestisse toob kauba kohale Omniva kuller. Kauba kannet tuppa või korteriukseni teenus ei sisalda.

Tarne maksumus kokkuleppel

Küsi infot toote kohta

    Shopping Cart
    Scroll to Top