Pesuaine WOODCARE GUIDE 2in1 2,5l

8,45

tk

Tootekood: T5500141 Kategooria:

Saadavus: 8 laos

Lisa soovinimekirja

Kirjeldus

Puit- ja betoonpindadele. Eemaldab hallituse, sambla ja mustuse. Seinte, terrasside ja plaatide tõhus puhastus. Sobib värvitud ja värvimata puitpindadele. Toode sobib kasutamiseks ainult välistingimustes.
Hallitus: lahjenda pesuainet 1:10. Tugevaks puhastamiseks võib pesuainet kasutada lahjendamata ka kujul. Kandke toode pinnale survepritsi või pintsliga. Oodake paar minutit, et vahend mõjuks. Peske töödeldud ala harja või survepesuriga. Loputage lahtine mustus veega.
Hoolduspesu: Lahjendage pesuaine 1:12. Tugeva puhastamise korral on suhe 1:5. Kandke toode pinnale survepritsiga või pintsliga. Oodake paar minutit, et vahend mõjuks. Peske töödeldud ala harja või survepesuriga. Loputage lahtine mustus veega

Tasumine

Kauba eest tasumine toimub arve alusel. Arve väljastatakse 1 tööpäeva jooksul peale tellimuse esitamist. Arvet ei väljastata automaatselt. Enne arve väljastamist kontrollitakse kauba olemasolu, kuna tegemist kaupluses müügil oleva kaubaga.

Transport

Tulen ise järgi

Tulen ise Vabaduse Poodi tellimusele järgi. Kauplus asub aadressil: Vabaduse 6 (sanitaartehnika) ja Vabaduse 8 (elektrikaubad) Kärdlas Hiiumaal. Avatud E-R 8.00-18.00 ja L 10.00-14.00..

Pakiautomaat

Kauba kohaletoimetamine Omniva pakiautomaati. Pakiautomaati mahuvad saadetised, mille mõõtmed koos pakendiga on maksimaalselt 39 x 38 x 64 cm ja kaalult kuni 30 kg. Kui toode ei mahu pakiautomaati, võetakse kliendiga ühendust, et leppida kokku, kuidas kaup kliendini toimetada. Kaup postitatakse peale makse teostamist.

Tarne pakiautomaati 4,50€

Kulleriga Hiiumaal ja mujal Eestis

Suuremõõtelise kauba puhul võetakse kliendiga ühendust ja lepitakse kokku, kuidas kaup kliendini toimetada. Hiiumaa piires kasutame kohaliku transporti, mujale Eestisse toob kauba kohale Omniva kuller. Kauba kannet tuppa või korteriukseni teenus ei sisalda.

Tarne maksumus kokkuleppel

Küsi infot toote kohta

    Shopping Cart
    Scroll to Top