-25%

LED-dekoratiivkett PALLIKE (punane)

12,38

tk

Tootekood: E5700399 Kategooria:

Saadavus: 6 laos

Lisa soovinimekirja

Kirjeldus

Esitleme meie punast 50LED-dekoratiivketti, mille võimsus on 2,1W. Keti disainis on kasutatud pallikujulisi LED-lampe diameetriga 24mm. Keti pikkus on 7,35 meetrit ja lisaks on 3 meetrit juhet. Kogu kett on kaitstud IP44 standardiga, muutes selle sobivaks ka välitingimustes kasutamiseks.

See punane dekoratiivkett toob ruumi või välialale elavat värvi ja valgust. Pallikujulised LED-lambid loovad meeldiva ja mängulise atmosfääri. Keti pikkus ja lisajuhet võimaldavad teil kergesti kujundada ja paigutada seda vastavalt soovile.

Olgu see siis jõuluajal, pidulikel üritustel või lihtsalt dekoratiivse elemendina, see punane 50 LED-dekoratiivkett pakub mitmekülgset ja pilkupüüdvat valgustust igas keskkonnas.

Tasumine

Kauba eest tasumine toimub arve alusel. Arve väljastatakse 1 tööpäeva jooksul peale tellimuse esitamist. Arvet ei väljastata automaatselt. Enne arve väljastamist kontrollitakse kauba olemasolu, kuna tegemist kaupluses müügil oleva kaubaga.

Transport

Tulen ise järgi

Tulen ise Vabaduse Poodi tellimusele järgi. Kauplus asub aadressil: Vabaduse 6 (sanitaartehnika) ja Vabaduse 8 (elektrikaubad) Kärdlas Hiiumaal. Avatud E-R 8.00-18.00 ja L 10.00-14.00..

Pakiautomaat

Kauba kohaletoimetamine Omniva pakiautomaati. Pakiautomaati mahuvad saadetised, mille mõõtmed koos pakendiga on maksimaalselt 39 x 38 x 64 cm ja kaalult kuni 30 kg. Kui toode ei mahu pakiautomaati, võetakse kliendiga ühendust, et leppida kokku, kuidas kaup kliendini toimetada. Kaup postitatakse peale makse teostamist.

Tarne pakiautomaati 4,50€

Kulleriga Hiiumaal ja mujal Eestis

Suuremõõtelise kauba puhul võetakse kliendiga ühendust ja lepitakse kokku, kuidas kaup kliendini toimetada. Hiiumaa piires kasutame kohaliku transporti, mujale Eestisse toob kauba kohale Omniva kuller. Kauba kannet tuppa või korteriukseni teenus ei sisalda.

Tarne maksumus kokkuleppel

Küsi infot toote kohta

    Shopping Cart
    Scroll to Top