Metaltex’i tootesari

Metaltex’i tootesari

Tutvustame uhkusega meie poe valikusse lisandunud Metaltex‘i tootesarja! Metaltex on tuntud oma praktiliste köögi- ja vannitoatarvikute poolest, mis aitavad hoida teie kodu puhta ja korrastatuna.


Polytherm® on Metaltex´i loodud topelt pinnaviimistlus, mis on lisakaitseks traaditoodetele. Selles unikaalses Itaalia päritolu viimistlusprotsessis lisatakse esimese metalse värvikihi järel teine läbipaistev kaitsekiht, tulemuseks on kvaliteetne toode metalse välimusega ja sileda puudutusega.

Metaltex’i tootesari
Eksklusiivne topelt pinnaviimistlus metalse välimusega.

Polytherm® seeria tooted pakuvad vastupidavust ja praktilisust tänu nende unikaalsele läbipaistvale kaitsekihile, mis takistab rooste teket, hoiab tolmu eemal ja tagab lihtsa hooldamise.

Polytherm® on saadaval mitmetes metalltoonides:
Polytherm® Metallic kate on klassikalise hõbedase metalse välimusega
Polytherm® Copper kate on metalse vase värviga
Polytherm® Frost viimistlus on alumiiniumi välimusega
Polytherm® Brass kate on metalse kuldse värviga

Metaltex’i tootesari
Metaltex’i tootesari
Metaltex’i tootesari Touch-Therm® – viimase tipptehnoloogiaga tooted.

Touch-Therm® on eksklusiivse kaitsepinna töötluste viimane sõna. Selle viimistlusel on erilised Itaalia päritolu omadused, mis annavad sellele tööstusliku välimusega sepistatud rauale ainulaadse elegantsi.

Puudutades kare, kuid samas meeldivalt sile, LAVA sarja tooted on kujundatud sepistatud raua välimust järgides ning nende unikaalne kattekiht pakub kaitset rooste, kriimustuste ja veekahjustuste vastu, tagades toodete pika eluea.

Touch-Therm® tooted ühendavad tehnoloogia ja funktsionaalsuse autentse tööstusliku stiiliga.


Looge oma kodu köök ja vannituba veelgi funktsionaalsemaks ning stiilsemaks Metaltex‘i toodetega!

Shopping Cart
Scroll to Top