Kaablid ja juhtmed

Valikus on kvaliteetsed kaablid ja juhtmed, mis on vajalikud elektrisüsteemi ühendamiseks ja toiteks. Erinevad pikkused ja tüübid võimaldavad teil valida vastavalt konkreetsetele vajadustele.

Oleme Hiiumaa suurim elektritarvete kauplus ja meie juurest leiad endale kõik vajaliku kodusteks remonditöödeks või suuremateks ehitusprojektideks. Kui kohe kohapeal vajaliku ei leidu, siis tellime ja tarnime esimsel võimalusel!

Pistikud ja pesad – Suurimaks pesade ja lülitite pakkuvaks tootjaks on Schneider Electric, kelle poolt on esindatud sarjad - Sedna Design, Renova, Prima ja Merten. Pistikupesade valikus on veel ABB Basic55 ja Viko Vera pinnapealne sari. Lisaks veel erinevaid huvitavaid ja kindlasti erilisi pistikuid, pesasid, mida juba igast ehituspoest ei leia.

Kaablid ja juhtmed – Tavaline valge paigalduskaabel sisetöödeks, must UV-kindel kaabel välitöödeks, maakaabelid, CAT kaablid ning erineva suurusega/värviga juhtmed – on vaid üldiselt kokkuvõttev nimekiri meil pakutavast. Lisaks koduse disaini ja DIY projektide jaoks pakume erinevaid tekstiilkaableid.

Kilbid ja komponendid – Kilbid tuppa ja õue ning liitumiskilbid postile või maasse. Süvis ja pinnapealsed kilbid Hager, ABB, Legrand, Noark ja mitmetelt teistelt tootjatelt. Meie Chint tootevalikust leiad kõik vajalikud komponendid kilbi ehitamiseks. Kõik kilbi ehitamist toetavad pisidetailid samuti olemas, mis leiad Muude kilbitarvikute alt.

Shopping Cart
Scroll to Top